smaller font default font larger font

Szkoły stacjonarne

W ramach szkół funkcjonują Liceum Ogólnokształcące (zajęcia 3 razy w tygodniu w godz. 15.10 - 20.20), Szkoła Podstawowa Nr 372 i Gimnazjum (3 razy w tygodniu w godz. 11.45 - 18.40)

Szkoły zaoczne

W ramach szkół zaocznych funkcjonują: Liceum Ogólnokształcące.
Zajęcia w szkołach zaocznych odbywają się co 2 weekend w godz. 8.00 - 16.35

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Kwalifikowane kursy zawodowe

Zgodnie z nowelizacją ustawy o systemie oświaty z dnia 19 sierpnia 2011 r. do sytemu szkolnictwa dla dorosłych wprowadzono nową formę kształcenia zawodowego - kwalifikacyjne kursy zawodowe.

Jesteś tutaj:

Strona główna Z życia szkoły 9. września 2018 r. w Parku Szczęśliwickim na Ochocie odbył się IV Bieg Ordona na 5 km. Patronat honorowy wydarzenia objął Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy – p. Katarzyna Łęgiewicz.
9. września 2018 r. w Parku Szczęśliwickim na Ochocie odbył się IV Bieg Ordona na 5 km. Patronat honorowy wydarzenia objął Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy – p. Katarzyna Łęgiewicz. PDF Drukuj Email

Główny cel, jaki przyświecał organizatorom imprezy, to upamiętnienie bohaterskich obrońców Reduty Ordona z 1831 roku, ale także promowanie zdrowego stylu życia, popularyzacja biegów i integracja mieszkańców Warszawy.

W uroczystościach wzięli również udział nauczyciele i uczniowie CKU nr 2. Organizatorowi – p. Tomaszowi Niezabitowskiemu – udało się skompletować ekipę słuchaczy, którzy wyposażeni w pamiątkowe koszulki z numerami startowymi i czipem do pomiaru czasu wystartowali w Biegu razem z setką pozostałych uczestników.

Entuzjastyczny doping p. prof. Moniki Dejek niewątpliwie przyczynił się do sukcesu naszych słuchaczy.

A oto wyniki szczegółowe:

1. Budak Batuhan - szkoła podstawowa, sem.2p. (13. miejsce z czasem 00:22:58)

2. Czarniak Jakub - liceum wieczorowe, sem. 1D (26. miejsce z czasem 00:25:01)

3. Niezabitowski Tomasz – nauczyciel języka angielskiego (42. miejsce z czasem 00:27:30)

4. Czekała Kamil - liceum wieczorowe, sem. 1D (64. miejsce z czasem 00:30:18)

5. Damian Zawisza - liceum wieczorowe, sem. 1D (69 miejsce z czasem 00:30:44)

6. Yulian Stefanyuk - gimnazjum, sem. 5g (78. miejsce z czasem 00:37:13)

7. Patryk Nowak - gimnazjum, sem. 5g (79. miejsce z czasem 00:39:25)

Gratulujemy!

Po biegu udało się porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z Zastępcą Burmistrza Dzielnicy Ochota – p. Grzegorzem Wysockim.

Dobra pogoda sprzyjała radosnemu przeżywaniu wydarzenia. Po obowiązkowej „sesji fotograficznej” z pamiątkowymi medalami, ekipa z CKU nr 2 udała się do pobliskiego  centrum handlowego na wspólny posiłek.

W tym miejscu szczególne podziękowania należą się p. Dyrektorowi Dariuszowi Tomczakowi za ufundowanie wszystkim uczestnikom Biegu Ordona z naszej szkoły tzw. pakietu biegacza oraz posiłku integracyjnego.

Poprawiony: piątek, 05 października 2018 08:29