smaller font default font larger font

Szkoły stacjonarne

W ramach szkół funkcjonują Liceum Ogólnokształcące (zajęcia 3 razy w tygodniu w godz. 15.10 - 20.20), Szkoła Podstawowa Nr 372 i Gimnazjum (3 razy w tygodniu w godz. 11.45 - 18.40)

Szkoły zaoczne

W ramach szkół zaocznych funkcjonują: Liceum Ogólnokształcące.
Zajęcia w szkołach zaocznych odbywają się co 2 weekend w godz. 8.00 - 16.35

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Kwalifikowane kursy zawodowe

Zgodnie z nowelizacją ustawy o systemie oświaty z dnia 19 sierpnia 2011 r. do sytemu szkolnictwa dla dorosłych wprowadzono nową formę kształcenia zawodowego - kwalifikacyjne kursy zawodowe.

Jesteś tutaj:

Strona główna Newsy Akcja Ekoszkoły
Akcja Ekoszkoły PDF Drukuj Email
czwartek, 22 września 2011 18:09

We wrześniu 2011 roku z inicjatywy Samorządu Szkolnego przystąpiliśmy do Akcji Ekoszkoły, której celem jest zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych.

Poprzez prowadzona akcję pomagamy słuchaczom zrozumieć, że ich działania w domu, szkole i w konsekwencji w późniejszym życiu maja realny wpływ na środowisko w jakim żyją.

Korzyści wynikające z przystąpienia do Akcji maja wymiar ekonomiczny – w postaci nagród dla szkół, ekologiczny – pozwalający poprzez recykling telefonów komórkowych zredukować poziom zagrożenia dla środowiska naturalnego oraz edukacyjny – mający na celu podnoszenie świadomości słuchaczy w dziedzinie ekologii.

Każdy telefon przeliczany jest na punkty: 1 telefon=5 punktów.

Niezależnie od nagród dla szkoły, wszystkie osoby, które przyniosą telefon, dostają nagrody – długopis z logo Akcji.

Telefon komórkowy (bez względu na model), za który przyznawane są punkty powinien posiadać wyświetlacz, płytę główną oraz korpus.

Nagradzane są wszystkie telefony, a nie tylko wybrane modele.

Organizatorzy Akcji: firma Greenfone wraz z Fundacją Nasza Ziemia wspólnie wspomagają Rodzinne Domy Dziecka. Część kwoty pochodzącej ze sprzedaży każdego telefonu jest przekazywana Placówkom Służącym Dzieciom.

Akcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W programie bierze już udział około 2000 placówek.

Jeśli chcesz wspomóc naszą Akcję przynieś niepotrzebny telefon komórkowy do szatni (s.300) i wrzuć do specjalnego pudełka.

 

Informacje szczegółowe na stronie: http://www.ekoszkoly.pl/

Poprawiony: wtorek, 12 listopada 2013 12:05