smaller font default font larger font

Szkoły stacjonarne

W ramach szkół funkcjonują Liceum Ogólnokształcące (zajęcia 3 razy w tygodniu w godz. 15.10 - 20.20), Szkoła Podstawowa Nr 372 i Gimnazjum (3 razy w tygodniu w godz. 11.45 - 18.40)

Szkoły zaoczne

W ramach szkół zaocznych funkcjonują: Liceum Ogólnokształcące.
Zajęcia w szkołach zaocznych odbywają się co 2 weekend w godz. 8.00 - 16.35

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Kwalifikowane kursy zawodowe

Zgodnie z nowelizacją ustawy o systemie oświaty z dnia 19 sierpnia 2011 r. do sytemu szkolnictwa dla dorosłych wprowadzono nową formę kształcenia zawodowego - kwalifikacyjne kursy zawodowe.

Jesteś tutaj:

Strona główna Z życia szkoły 23 września - Nieborów i Arkadia
23 września - Nieborów i Arkadia PDF Drukuj Email

23 września słuchacze naszej szkoły z różnych semestrów z p. dyrektor A. Ptak i prof. K. Kotwickim wybrali się na wycieczkę do Nieborowa i Arkadii. Wraz z przewodniczką z zaciekawieniem obejrzeliśmy muzeum wnętrz rezydencji pałacowej z XVII-XIX wieku, oparte na ocalałym po II wojnie światowej wyposażeniu pałacu i jego kolekcjach (rzeźba, obrazy, grafika, meble, brązy, porcelana i szkło, srebra, zegary, tkaniny, zbiory biblioteczne), Następnie spacerowaliśmy po ogrodzie regularnym wokół pałacu oraz odwiedziliśmy angielski (sentymentalno-romantyczny) ogród w niedaleko położonej Arkadii, który po renowacji i uporządkowaniu jest udostępniany zwiedzającym jako stylowe pałacowo-ogrodowe założenie rezydencjonalne. W międzyczasie odwiedziliśmy też Muzeum Motoryzacji w Nieborowie, podziwialiśmy bardzo bogatą wspaniale prezentującą się kolekcję aut i motocykli pochodzących z okresu PRL-u.

Poprawiony: poniedziałek, 22 października 2018 09:32